Balení a doprava krmiv

Krmiva je možno dodávat a přepravovat těmito způsoby:

Volně ložená – krmiva jsou přepravována nákladními automobily uzpůsobenými k přepravě krmiv. V současné době firma disponuje čtyřmi automobily, včetně nákladního automobilu Tatra, který je schopen díky rozdělitelné nástavbě přepravit dva druhy krmiv k odběrateli najednou. Přímo v chovech jsou pak krmiva buď foukána do sil, nebo sypána na určená místa.

Pytlovaná – někteří, především drobní, odběratelé krmiv preferují koupi pytlovaných krmiv (absence sila). Tato krmiva jsou jim napytlována po 25 či 50 kg do papírových pytlů, kdy každý z nich je označen etiketou poskytující všechny potřebné informace o příslušném krmivu. Pro takto pytlovaná krmiva si odběratelé jezdí do provozovny v Ubušínku sami.

Pytlovaná – paletovaná – některá krmiva je kvůli manipulaci i uskladnění vhodné dodávat jako paletované, a to v pytlech po 25 kg. Každý pytel je rovněž označen etiketou poskytující všechny potřebné informace. Takto připravená krmiva si zákazník buď může sám vyzvednout v provozovně v Ubušínku, nebo mu je jsme schopni doručit přímo na určené místo naší přepravou.

Dodávaná pomocí big bagů (velkoobjemových vaků) – krmiva je případně možno dodávat rovněž ve velkoobjemových polypropylenových vacích.

obrazek obrazek obrazek

Jsme společností fungující od r. 1993, avšak vycházíme z více jak stoleté mlynářské tradice.

Sídlíme v kraji Vysočina, tedy na území dlouhodobě využívaném k zemědělské prvovýrobě.

Najdete nás v Ubušínku (600 – 1430) – prodej krmiv drobnochovatelům a na obilném sile v Poličce (600 – 1400).

Certifikáty

Kde nás najdete?

Míchárna Ubušínek, spol. s r.o.
Ubušínek 48

IČ: 48909939

DIČ: CZ48909939

Email: info@micharnaubusinek.cz

Tel.: 603 545 186, 566 573 336

Obilné silo Polička
Střítežská 399, Polička

Tel.: 461 722 069

Více informací »

Míchárna Ubušínek, spol. s r.o.      -      Vytvořil Marek Klusák